Zarządzanie najmem

Jako założyciele firmy Make Your Estate zadbamy o zwrot z Twojej inwestycji. Przekazany nam lokal, zostanie objęty naszą opieką co do jego stanu, czystości i atrakcyjnej formy prezentacji dla odwiedzających go turystów i podróżujących służbowo.

Dzięki doskonałej umiejętności obserwacji potrzeb i oczekiwań, uczynimy Twój apartament miejscem, do którego goście będą chętnie wracali, miło spędzali czas, a Twoja inwestycja będzie dobrze procentować.

Swoje działania koncentrujemy na starannie wyselekcjonowanej i ograniczonej liczbie apartamentów, co w połączeniu z komfortem, wygodą, unikalnym wystrojem apartamentów i wysoką jakością naszych usług pozwala wyróżnić się na tle konkurencji dając Ci satysfakcję i wysokie zyski.

Make Your Estate to również nasza odpowiedź na nierzetelność firm obsługujących tego typu obiekty. Nierzetelność z którą spotkaliśmy się my sami, oddając nasze apartamenty w różnych częściach Polski w zarządzanie innym firmom. Doskonale wiemy, czego oczekują klienci od zarządzających wynajmem krótkoterminowym i czego nie tolerują. Kierując się takimi wartościami jak uczciwość, wzajemna życzliwość i troska chcemy podnieść Twój poziom satysfakcji ze świadczonych dla Ciebie usług. Nasza pasja spełniania oczekiwań klientów, to Twój zysk i zadowolenie z posiadanego apartamentu!

 

Zadzwoń lub wyślij maila, a niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.